Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Iwona Kaczewiak-Mirosław

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 285
Odsłon w zeszłym miesiącu 1301

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego czasu doskwierają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim ciele? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Iwona Kaczewiak-Mirosław jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Iwona Kaczewiak-Mirosław diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Iwona Kaczewiak-Mirosław zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Iwona Kaczewiak-Mirosław przyjmuje w placówce Remedium, pod adresem ul. Pułaskiego 1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Artur Rawicki internista, Leszek Korolczuk chirurg, Ryszard Adamcewicz chirurg, Danuta Politarczyk stomatolog, Mirosław Kaczewiak stomatolog, Urszula Żyżak internista, Wojciech Hrehorowicz ginekolog, Jacek Kaczmarczyk ortopeda, Małgorzata Pawłowska-Iwaszkiewicz stomatolog, Barbara Janeczko lekarz rodzinny, Malwina Kumoch ginekolog, Leonard Strażyński lekarz rodzinny, Błażej Woźniak pediatra, Marcin Sergiew ortopeda, Paweł Lange internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza