Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 4.30 z 3 opinii

lekarz Iwona Gubernator-Filipczak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 377
Odsłon w zeszłym miesiącu 1632
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz niepokojące sygnały w Twoim ciele? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Iwona Gubernator-Filipczak jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Iwona Gubernator-Filipczak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Iwona Gubernator-Filipczak zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Legnica (woj. dolnoslaskie), Iwona Gubernator-Filipczak przyjmuje w gabinecie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 4.3

Pani Doktor to najlepsza lekarka, z jaką miałem styczność. To dzięki Pani doktor rozpoznano u mnie chorobę niedokrwienną serca, pomimo że kardiolog z Legnicy twierdził inaczej. Pani doktor bada dokładnie pacjenta, stawia trafne diagnozy i poświęca czasu tyle, ile trzeba. Zawsze, jak potrzeba, zleca dodatkowe badania, daje skierowania. Bardzo dba o swoich pacjentów. Jakby wszyscy lekarze podchodzili do Pacjenta jak Pani Iwona, to człowiek przy najcięższych chorobach czułby się dobrze ze świadomością, że jest ktoś, kto mu pomoże. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobra lekarka, w pełni profesjonalne podejście do pacjentów. Polecam każdemu wizytę

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

bardzo niemiła i nieuprzejma dla pacjentów, bezczelna kobieta, rzuca w pacjentów kartami nigdy więcej do niej nie pójdę i nikomu nie polecam wyrazy współczucia dla jej pacjentow

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

neutralna


Legnica - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Legnica?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza