Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Iwona Behrendt-Kierzka

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 409
Odsłon w zeszłym miesiącu 1724
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu doskwierają Ci niepokojące oznaki w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Iwona Behrendt-Kierzka jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi przypadłościami, które lekarz Iwona Behrendt-Kierzka diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Iwona Behrendt-Kierzka zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Starogard Gdański (woj. pomorskie), Iwona Behrendt-Kierzka przyjmuje w placówce Polmed II, przy ul. Kopernika 21. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięStarogard Gdański - znani lekarze

Gabriela Zygmańska-Pancerz stomatolog, Jacek Bielan internista, Tomasz Rosochowicz chirurg, Stanisław Chabielski chirurg, Zbigniew Wojewodzki weterynarz, Dariusz Bartosz stomatolog, Izabela Pawlak kardiolog, Bartek Rawski diagnosta, Mariusz Zwaliński ginekolog, Mariusz Sypniewski internista, Krystian Adrych gastrolog, Olga Markowska psychiatra, Mariusz Gawlik lekarz medycyny pracy, Marta Nowakowska laryngolog, Marek Janeczko ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Starogard Gdański?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza