Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Irena Ziętek

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 355
Odsłon w zeszłym miesiącu 1535

O lekarzu

Witamy na profilu. Czujesz ból zębów lub dziąseł? A być może chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, warto iść na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Irena Ziętek leczy całe rodziny w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Irena Ziętek jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne dokładność leczenia oraz prywatność pacjenta. A Przebiega to w przyjaznej atmosferze i w odpowiednim dla pacjenta czasie. Stomatolog też zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, estetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i decyduje o metodzie leczenia, co gwarantuje trwałe efekty. Jeśli poszukujesz dobrego specjalisty doskonale znalazłeś! W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Irena Ziętek przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Armii Krajowej 136,. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Midas Saadoun chirurg, Alicja Adamek lekarz rodzinny, Dorota Sieradzka stomatolog, Bogusław Zienkiewicz psychiatra, Małgorzata Szymańska laryngolog, Arleta Ptaszek-Gadacz internista, Robert Knaś psychiatra, Andrzej Zatoń weterynarz, Maciej Czech anestezjolog, Maria Frąckowiak gastrolog, Danuta Heinrich psycholog, Helena Pawałowska neurolog, Joanna Rawecka psycholog, Grzegorz Manyś ginekolog, Anna Zgoła reumatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza