Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Irena Markowska
średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Irena Markowska

Specjalizacje:

Internista, Diagnosta

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu wyczuwasz nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Irena Markowska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a także skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które lekarz Irena Markowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Irena Markowska umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ełk (woj. warminsko-mazurskie), Irena Markowska przyjmuje w placówce Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Irena Markowska, pod adresem ul. Armii Krajowej 33. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diagnosta)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Profesjonalnosc, doswiadczenie zyczliwosc bezinteresowna pomoc to cechuje Pania Dr Irene Markowska. Prawdziwy lekarz z powolania, ktora z pewnoscia dotrzymuje zlozonej lekarskiej przysiegi wykonujac swoja prace z widoczna pasja. Dziekuje P Dr Irenie Markowskiej i polecam wszystkim, ktorzy potrzebuja pomocy lekarskiej jaka oferuje Dr I Markowska. Marek S.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Czy doktor Markowska wykonuje usg prywatnie? Można jakiś kontakt do niej?

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Doktor to lekarz z duszą, ciepła, życzliwa, z wielkim profesjonalizmem. POLECAM

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Markowska to profesjonalny lekarz, miła i rzeczowa rozmowa. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Markowska to świetny lekarz. Na wizyty uczęszczam od kilku lat, ani razu się nie zawiodłam, cóż, tylko polecać!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ełk - znani lekarze

Idzi Podwojski dermatolog, Dorota Podczaska internista, Halina Suchwałko ortodonta, Jacek Urbańczyk położna, położnik, Uwelinali Hirsztritt pediatra, Jerzy Muśko lekarz rodzinny, Agnieszka Bednarczyk stomatolog, Barbara Szafranko-Chmielowiec stomatolog, Janina Najda laryngolog, Bożena Zdrodowska-Stefanow dermatolog, Jolanta Puciłowska ginekolog, Andrzej Sroka internista, Mirosław Kuna ginekolog, Wioletta Rozmysłowicz-Szermińska internista, Ewa Sowińska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ełk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza