Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Irena Juzwa

Specjalizacje:

Internista, Lekarz rodzinny

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 324
Odsłon w zeszłym miesiącu 1442
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego momentu wyczuwasz alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Irena Juzwa jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje problemy a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi chorobami, które lekarz Irena Juzwa diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Irena Juzwa zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. ), Irena Juzwa przyjmuje w placówce Centrum Medyczne Wejherowska - Aktywne Centrum Zdrowia, adres: ul. Wejherowska 28 Bud 4. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Jan Gawlik dermatolog, Joanna Grześko ginekolog, Justyna Wartacz internista, Wiesław Michalczyk pulmonolog, Urszula Zaleska-Dorobisz anestezjolog, Dorota Błażewicz psycholog, Rafał Stankiewicz psychoterapeuta, Marta Kowalczykowska stomatolog, Katarzyna Łacina dietetyk, Piotr Urbański stomatolog, Ewa Trafidło internista, Bartłomiej Mielcarek neurolog, Hanna Smogorzewska-Adamska stomatolog, Włodzimierz Molenda kardiolog, Tomasz Sędziak chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza