Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr Ilona Borysiak-Dreluch

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 382
Odsłon w zeszłym miesiącu 1622

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Dokucza Ci ból zębów? A być może chcesz mieć atrakcyjny uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest umówić się na profilaktyczny przegląd Twoich zębów. dr Ilona Borysiak-Dreluch leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii dziecięcej oraz innych. Wierzymy, że dr Ilona Borysiak-Dreluch jest doskonałym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w relaksującej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta terminach. Stomatolog zajmuje się ogólną stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, protetyką, m.in. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o odpowiednim planie leczenia, co przynosi wspaniałe efekty. Jeśli poszukujesz świetnego specjalisty dobrze trafiłeś! W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Ilona Borysiak-Dreluch przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, pod adresem ul. Marka Hłaski 57A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Marek Tuchendler chirurg, Wojciech Pietras pediatra, Andrzej Wilczyński ginekolog, Ewelina Dubas-Szweda psychiatra, Sławomir Laufer laryngolog, Jacek Jagas internista, Wilhelmina Kożuchowska okulista, Wiesława Sorys-Wierzbicka stomatolog, Agnieszka Zagrajek internista, Barbara Bonert logopeda, Maciej Puławski pediatra, Joanna Markowska dietetyk, Lech Lenkiewicz internista, Małgorzata Kaniecka-Matuszkiewicz lekarz rodzinny, Andrzej Kokot psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza