Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 6 opinii

lekarz Henryk Helon

Specjalizacje:

Kardiolog, Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 321
Odsłon w zeszłym miesiącu 1456
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 13

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 6

|

Średnia Ocen: 5

Jestem pod wrażeniem, bardzo dobry i rzeczowy. Sympatyczny i świetnie przygotowany, dba o dobrą atmosferę wizyty,a przy tym b.empatyczny i cierpliwy, szczerze polecam.Krystyna z Elku

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od bardzo wielu lat jestem pacjentem Pana Doktora. Dr Helon jest pełnym empatii dla pacjenta, specjalistą o dużym doświadczeniu i wiedzy. Polecam każdemu, kto ma problemy z układem krążenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz kompetentny, życzliwy i konkretny. Polecam z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wielka wiedza i umiejętności, fachowy, kompetentny lekarz. Potrafi szybko określić przyczynę choroby oraz doradzić najlepszą możliwą terapię, przynoszącą bardzo dobre efekty. Polecam tego specjalistę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor Helon jako jedyny lekarz trafnie określił przyczynę moich dolegliwości. Lekarze, z którymi miałam wcześniej kontakt, radzili sobie raz lepiej, raz gorzej, i mimo, że terapia czasami przynosiła poprawę, to jednak niewielką. Natomiast Pan doktor Henryk już na pierwszej wizycie zauważył, co jest nie tak, i to właśnie dzięki niemu mój stan zdrowia poprawił się i znowu tryskam energią, a moje serce mi nie dokucza. Dziękuję, Panie doktorze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry kardiolog. Trafiłem do niego, gdy zaczęły się moje problemy z sercem. Dokładnie zbadał, zlecił dodatkowe badania, na ich podstawie wyciągnął wnioski i dobrał terapię. Mój stan polepszył się znacznie. Pozostaję pod opieką Doktora Helona i nie zamierzam rezygnować z jego usług.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Karolina Babiuch stomatolog, Jerzy Szpakowski chirurg, Joanna Słomska okulista, Jan Krawiec fizjoterapeuta, Sławomir Matuszny chirurg, Anna Dudzik okulista, Anna Zalewska ortodonta, Małgorzata Setkowicz dermatolog, Helena Grudzień internista, Anna Rokosz neurolog, Magdalena Grabek stomatolog, Jan Piotrowski psychiatra, Piotr Brandys onkolog, Wanda Puszko-Tarnawska pediatra, Krystyna Zamojska-Przybyła pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz kardiologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza