Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Hanna Grzelak-Szafrańska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 395
Odsłon w zeszłym miesiącu 1681
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Analizujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Hanna Grzelak-Szafrańska jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania jak również skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi dolegliwościami, które lekarz Hanna Grzelak-Szafrańska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Hanna Grzelak-Szafrańska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Hanna Grzelak-Szafrańska przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Św.józefa 2/4. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Zbigniew Woźniak okulista, Mariusz Szumielewicz internista, Mirosława Kasiak stomatolog, Dorota Kamińska internista, Cezary Karauda anestezjolog, Elżbieta Rozmarynowska-Kordik internista, Beata Szulc stomatolog, Marta Wilczyńska-Staniul chirurg plastyczny, Irena Bujwid-Jagielska ortodonta, Rafał Trytko lekarz rodzinny, Tomasz Szumowicz stomatolog, Dominika Jezior internista, Robert Stalewski fizjoterapeuta, Elżbieta Róg-Malinowska stomatolog, Krzysztof Ritter kardiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza