Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Halina Czarnocka

Specjalizacje:

Internista, Gastrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 316
Odsłon w zeszłym miesiącu 1412
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu doskwierają Ci niepokojące objawy w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Halina Czarnocka jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz skieruje do innego specjalisty. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Halina Czarnocka diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Halina Czarnocka umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Halina Czarnocka przyjmuje w gabinecie Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, adres: al. Jana Pawła II 120 A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Gastrolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Romuald Falkowski pediatra, Dariusz Świtaj chirurg, Agnieszka Karwowska radiolog, Mariusz Kowarski terapeuta, Ewa Białobrzewska laryngolog, Barbara Wilkowska lekarz rodzinny, Janusz Zyśkowski stomatolog, Antoni Zagroba lekarz medycyny pracy, Alma Sierant pediatra, Joanna Zawarska psychiatra, Dariusz Suchcicki anestezjolog, Aleksander Wilkowski lekarz rodzinny, Jadwiga Żebrowska pediatra, Wioletta Pawełek neurolog, Dariusz Karwowski internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza