Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Grażyna Młynarska

Specjalizacje:

Internista, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 288
Odsłon w zeszłym miesiącu 1300
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 5

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego czasu dokuczają Ci alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Grażyna Młynarska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi przypadłościami, które lekarz Grażyna Młynarska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Grażyna Młynarska umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Bytom (woj. slaskie), Grażyna Młynarska przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Lekarze Kempiński i wspólnik Spółka Partnerska, ul. Karola Miarki 5/19. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry lekarz, uprzejma, miła i co najważniejsze bdb fachowiec można powiedzieć że uratowała mi życie, a ci niezadowoleni niech mają odwagę podpisać się nazwiskiem (prawdziwym)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo nieprzyjemna lekarka, nieuprzejma wręcz pogardliwie odnosząca się do pacjenta. Bardzo ubolewam ,że za moje zapracowane pieniądze - muszę być tak traktowana przez służbę zdrowia. Pani doktor- proszę niech pani to zmieni albo zmieni zawód (jeżeli tak bardzo pani ludzie przeszkadzają).

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bytom - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Bytom?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza