Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Grażyna Bolkowska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 269
Odsłon w zeszłym miesiącu 1283

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zębów lub dziąseł? A być może masz wadę zgryzu? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest umówić się na profilaktyczny przegląd zębów. lekarz dentysta Grażyna Bolkowska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Grażyna Bolkowska jest solidnym i sprawdzonym dentystą w Twoim mieście, dla którego ma znaczenie przyjazna atmosfera oraz bezpieczeństwo. Wizyta przebiega w domowej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta też zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, profilaktyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia niesamowite efekty. Jeśli szukasz dobrego dentysty doskonale znalazłeś. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Grażyna Bolkowska przyjmuje w placówce Gabinet Stomatologiczny, pod adresem ul. Mickiewicza 4A/1. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Perfekcyjna. Bardzo dobre podejście do pacjenta, sympatyczna, jest oddana pacjentowi, stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Dokładna, jestem ogromnie zadowolony, wielki szacunek!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Augustów - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza