Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

prof. dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska

Specjalizacje:

Internista, Endokrynolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 57
Ostatnie 7 dni 480
Odsłon w zeszłym miesiącu 1872
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 47

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu dają we znaki nieprzyjemne oznaki w Twoim ciele? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Prof. dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które prof. dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się prof. dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Grażyna Bednarek-Tupikowska przyjmuje w gabinecie Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed, przy pl. Powstańców Śląskich 1/116. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (endokrynolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobra lekarka, zarówno pod względem umiejętności, jak i podejścia do pacjenta. Nic dodać, nic ująć - tylko polecać :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Grażyna Bednarek-Tupikowska, jak na profesora przystało, dysponuje ogromną wiedzą. A wiedzę tę wykorzystuje w praktyce. Zawsze pomocna, człowiek pod jej opieką może być pewien, że wyzdrowieje. Dziękuję, Pani Profesor, i życzę wszystkiego najlepszego.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza