Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Gabriel Wcisło

Specjalizacje:

Internista, Onkolog

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś czasu odczuwasz martwiące bodźce w Twoim ciele? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Gabriel Wcisło jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi chorobami, które lekarz Gabriel Wcisło diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Gabriel Wcisło umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Gabriel Wcisło przyjmuje w placówce Wojskowy Instytut Medyczny, ul. Szaserów 128. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Onkolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Sylwia Górzkowska-Jaroń stomatolog, Cezary Jachimczak anestezjolog, Krzysztof Nowakowski gastrolog, Tomasz Kędziorek stomatolog, Piotr Ulatowski anestezjolog, Hanna Flakowska internista, Maria Maślińska internista, Hubert Gołkowski internista, Jolanta Samos-Zielińska dermatolog, Anna Rogucka psychiatra, Danuta Galak pediatra, Grażyna Łaska chirurg, Witold Żółtowski dermatolog, Mirosław Śmiłowicz ortopeda, Robert Jarema urolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza