Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Ewa Zarębska

Specjalizacje:

Internista, Reumatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 361
Odsłon w zeszłym miesiącu 1589
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 8

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od jakiegoś czasu doskwierają Ci martwiące sygnały w Twoim ciele? Analizujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Ewa Zarębska jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi problemami, które lekarz Ewa Zarębska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ewa Zarębska zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Ewa Zarębska przyjmuje w gabinecie Supermed, adres: os. Bolesława Chrobrego 118. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (reumatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bezbłędna. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Serdeczna, jest bardzo kontaktowa. Bardzo uprzejmie pomaga, dokładna, wizyta trwała 25 minut, schludnie, ma wielkie serce, szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Potrafi dobrze zdiagnozować i nigdy nie odmówi pomocy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Elwira Świątek stomatolog, Magdalena Waberska dietetyk, Przemysław Soska internista, Olga Felicjaniak dietetyk, Bożena Kowalewska-Głyda stomatolog, Natalia Klapińska dietetyk, Iwona Rutkowska-Błachowiak psycholog, Janina Zabłocka lekarz rodzinny, Anna Pordzik lekarz rodzinny, Mariola Łukaszewicz pediatra, Barbara Brokl-Stolarczyk internista, Leszek Capiński stomatolog, Ewa Konopka ortodonta, Piotr Sawiński anestezjolog, Lech Sałacki stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza