Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 4.00 z 1 opinii

lekarz Ewa Węgier-Szewczyk

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 30
Ostatnie 7 dni 257
Odsłon w zeszłym miesiącu 1245

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego czasu dokuczają Ci niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Głowisz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Ewa Węgier-Szewczyk jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Ewa Węgier-Szewczyk diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ewa Węgier-Szewczyk zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kalisz (woj. wielkopolskie), Ewa Węgier-Szewczyk przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, pod adresem al. Wojska Polskiego 4. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 4

Bardzo dobra i sumienna lekarka.Rzetelnie zajmuje się pacjentami. Trochę ma jednak mało czasu dla swoich pacjentów z przychodni Piomed.

Zgłoś naruszenie

dobra


Kalisz - znani lekarze

Dominika Szymańska psychiatra, Ireneusz Urbaniak ortopeda, Artur Gatkowski stomatolog, Aleksandra Widenka ortodonta, Maria Drewnicka stomatolog, Paweł Nowicki chirurg, Zdzisław Krystkowiak stomatolog, Szymon Kucharczyk stomatolog, Danuta Dorożej-Medwid okulista, Arkadiusz Tokarski internista, Izabela Ptaszyńska-Wójcik internista, Marcin Wasela terapeuta, Monika Baranowska dietetyk, Jan Góralski chirurg, Ewelina Gac psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kalisz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza