Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Ewa Poniatowska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 344
Odsłon w zeszłym miesiącu 1523

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Doskwiera Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, wskazane jest umówić się na ochronny przegląd zębów. lekarz dentysta Ewa Poniatowska leczy całe rodziny w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Ewa Poniatowska jest miłym i kulturalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest istotne zaufanie pacjenta oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A wszystko to przebiega w przyjaznej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta godzinach. Stomatolog zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, estetyką, w tym zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia trwałe efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego specjalisty doskonale wyszukałeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Ewa Poniatowska przyjmuje w placówce Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Gdańsku, al. Zwycięstwa 30. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Anna Kowalczyk-Tekiela onkolog, Barbara Białynicka-Birula pediatra, Agnieszka Sieczkowska psycholog, Waldemar Słomiński internista, Dominika Roziewska dermatolog, Anna Międzobrodzka stomatolog, Katarzyna Szelożyńska chirurg, Elżbieta Gąsecka alergolog, Marta Gruchała-Niedoszytko internista, Anna Korczak-Michałowska dermatolog, Leszek Stróżyk stomatolog, Alicja Renkielska chirurg plastyczny, Małgorzata Mioduszewska lekarz rodzinny, Marek Dobosz gastrolog, Hanna Olejnik-Pastorini psychiatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza