Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Ewa Jezierska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 360
Odsłon w zeszłym miesiącu 1553

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Przeszkadza Ci ból zębów lub dziąseł? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest umówić się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Ewa Jezierska leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Ewa Jezierska jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego ma znaczenie podejście do pacjenta i jakość usług oraz trwałość wykonywanych usług. Wizyta przebiega w rodzinnej atmosferze i w odpowiednim dla pacjenta czasie. Stomatolog na ogół zajmuje się wszechstronną stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, estetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz robieniem wielu innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o planie leczenia, co przynosi kojące efekty. Jeśli szukasz dobrego stomatologa dobrze wyszukałeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Ewa Jezierska przyjmuje w gabinecie Gabinet stomatologiczny, adres: ul. Hetmańska 106/6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Fajna. Doskonałe podejście do pacjenta. Sympatyczna. Ma doskonały kontakt z pacjentem. Cierpliwa i dobra. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Przyjemna wizyta. Skuteczna. Godny polecenia!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Bogumiła Wołoszczuk-Gębicka anestezjolog, Agata Michalak internista, Krzysztof Sołtysiak fizjoterapeuta, Aleksandra Gronowska psycholog, Adam Chicheł onkolog, Sabina Ciesielska ortopeda, Jolanta Laskowska-Psuja internista, Magdalena Migdał internista, Krzysztof Kapek stomatolog, Jarosław Skupiński psycholog, Beata Świt anestezjolog, Michał Wojtalik chirurg, Bartłomiej Kociński anestezjolog, Lucyna Starkowska dermatolog, Wiesław Kostrzak ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza