Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Ewa Cieślak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 34
Ostatnie 7 dni 276
Odsłon w zeszłym miesiącu 1297
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu dają we znaki alarmujące bodźce w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Ewa Cieślak jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi chorobami, które lekarz Ewa Cieślak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ewa Cieślak zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Ewa Cieślak przyjmuje w placówce NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej, ul. Pomorska 96. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

NZOZ Poradnia Medycyny Rodzinnej


ul. Pomorska 96, Gdańsk, Żabianka

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Super kobietka, wspaniałe podejście do pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Marcin Rut neurochirurg, Witold Stankius stomatolog, Zbigniew Świątek-Brzeziński pediatra, Anna Dylczyk-Sommer anestezjolog, Wanda Kunc-Miernik reumatolog, Grzegorz Michalski chirurg, Anna Moląg okulista, Anna Kowalczyk-Tekiela onkolog, Anna Rudnik-Szymańska stomatolog, Stella Kowalczyk diagnosta, Anna Strzelecka stomatolog, Jerzy Pawłowski chirurg, Lidia Rysak stomatolog, Paweł Górny psycholog, Jolanta Ochmańska internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza