Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Elżbieta Mińkowska,
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Elżbieta Mińkowska

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu


psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pedagog
Absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła czteroletnie szkolenie dla psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Posiada doświadczenie biznesowe, wiele lat pracowała w dużych międzynarodowych korporacjach. W latach 2009-2012 psychoterapeutka w programie badań nad skutecznością psychoterapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu zaburzenia stresowego pourazowego u osób po wypadkach komunikacyjnych (TRAKT, Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego). W latach 2010-2012 sekretarz Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiej Federacji Psychoterapii.
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych (indywidualną i grupową). Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, depresji, zwalczaniu skutków długotrwałego stresu, stresu pourazowego (PTSD) i pomocy psychologicznej dla osób w kryzysach. Prowadzi także warsztaty umiejętności społecznych, zarządzania sobą w czasie, pokonywania stresu przed wystąpieniami publicznymi, zajmuje się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Profesjonalistka. Atmosfera w gabinecie i podejście do pacjenta pani Mińkowskiej sprawiają, że pacjentowi bardzo łatwo się otworzyć. No i wyniki terapii są jak dla mnie fantastyczne. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza