Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Elżbieta Grabarczyk
średnia 5.00 z 8 opinii

mgr Elżbieta Grabarczyk

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Jestem psychologiem z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, pracuję również jako specjalista terapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Większość swojego dorosłego życia spędziłam w Bielsku-Białej. Od kilku lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Prowadzę Pracownię Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół kilku obszarów:

 • rozwoju kompetencji interpersonalnych
 • psychologii osobowości
 • zagadnień związanych z kryzysami rozwojowymi osób dorosłych
 • terapii uzależnień i współuzależnień
 • problematyki stresu i żałoby
 • a także problemów tak zwanych "zasadniczych", będących obszarem refleksji psychologii humanistycznej i egzystencjalnej.

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję podejście eklektyczne, czerpiąc z dorobku psychoterapii poznawczo-behawioralnej, humanistycznej (m.in. Gestalt) i egzystencjalnej oraz nurtów związanych z terapią systemową. Pracuję z osobami dorosłymi.

Poza doświadczeniem w pracy terapeutycznej posiadam też spore doświadczenie szkoleniowe w zakresie prowadzenia treningów i warsztatów dla dorosłych i młodzieży o tematyce profilaktycznej i rozwojowej (m.in. profilaktyka uzależnień, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem).

Oferta Pracowni Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA obejmuje:

 • konsultacje psychologiczne
 • diagnostykę psychologiczną (testy)
 • pomoc psychologiczną i poradnictwo
 • psychoterapię indywidualną
 • psychoterapię par
 • warsztaty terapeutyczno-rozwojowe
 • porady psychologiczne on-line
 • warsztaty i szkolenia dla nauczycieli i pedagogów szkolnych.Zapraszam do umówienia wizyty w gabinecie lub zamówienia porady on-line.

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej:
http://ppp-salamandra.blogspot.com/
Elżbieta Grabarczyk

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)

Konsultacja psychologiczna to pierwszy etap współpracy z psychologiem, obejmujący zazwyczaj 1 - 3 spotkań. Konsultacje przeznaczone są dla osób dorosłych, aktualnie doświadczających trudności życiowych, wymagających pomocy psychologicznej. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/2015/07/konsultacje-psychologiczne.html

Psychoterapia indywidualna jest formą pomocy psychologicznej i leczenia, adresowaną do osób dorosłych pragnących poznać źródła swoich życiowych trudności i dokonać konstruktywnych zmian w swoim funkcjonowaniu: w sposobie myślenia, przeżywania emocji i zachowaniach. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/oferta-pomocy-psychologicznej.html

Porady on-line to bezpieczna i nowoczesna forma pomocy psychologicznej dla osób, które nie mogą umówić się na osobiste spotkanie, preferują wygodę kontaktu on-line lub chcą nieco bliżej poznać i "oswoić" swojego psychologa przed zarezerwowaniem wizyty w gabinecie. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/porady-psychologiczne-on-line.html

Pomoc psychologiczna i poradnictwo to forma wsparcia adresowana do osób dorosłych, nie potrzebujących psychoterapii, natomiast przeżywających różnego typu tymczasowe i jasno określone trudności. kierowana jest również do osób zainteresowanych refleksją nad swoim funkcjonowaniem i rozwojem osobistym. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/oferta-pomocy-psychologicznej.html

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 5

Do Pani Eli trafiłam po długim czasie zwlekania z wizytą u psychologa - problemy emocjonalne ciągnęły się ze mną od lat, wpływając na całe moje życie, zaczynając od braku poczucia własnej wartości po tworzenie związków, w których miałam problem z asertywnością i stawianiem własnych granic. Po zakończeniu około 9 miesięcy terapii mogę śmiało powiedzieć, że każdy z tych obszarów znacznie się polepszył, z każdym dniem widzę jak moje życie staje się lepsze. Jestem świadoma źródeł swoich zachowań oraz zostałam wyposażona w niezbędne narzędzia, które umożliwiają mi nieustanną pracę nad sobą. Stałam się odpowiedzialna za swoje życie i z nową mocą kreuję rzeczywistość wokół mnie. Pani Ela jest wyjątkowym terapetą, cechuje ją wysoki profesjonalizm i troska o pacjenta. Nie mogłam lepiej trafić. Polecam także kobiece spotkania grupowe prowadzone przez Panią Elę!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Współpracowałem z panią Elą przez nieco ponad pół roku. Za pomocą pani Eli udało mi się nauczyć szanować i kochać samego siebie. Przyszedłem na pierwszą sesję niemalże gotowy do rozstania się ze światem, a wyszedłem z ostatniej z poczuciem trwałego spokoju, harmonii i równowagi. Pani Ela jest miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, która potrafi słuchać i zadawać właściwe pytania. Cieszę się że trafiłem na tę terapeutkę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Przyszłam do Pani Eli z rozgrzebaną sobą, po poprzednim psychoterapeucie od którego uciekłam, bo płakał na sesjach razem ze mną. Otwartość, życzliwość, emocjonalne ciepło, które posiada sprawiły, że Jej zaufałam. W trakcie procesu terapeutycznego Pani Ela daje mi wsparcie, prowadzi mnie ale też czasami podąża za mną, jest elastyczna, nie wymądrza się. Uważnie słucha. Dzięki terapeutycznej relacji z Nią nawiązałam kontakt ze Wewnętrznym Dzieckiem, uczę sie je kochać i opiekować się nim. Dzięki Pani Eli uświadamiam sobie i doświadczam uczuć, których jako dziecko nie wolno mi było wyrażać. Pani Ela jest nie tylko świetnym specjalistą, jest po prostu fantastyczną empatyczną kobietą.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Ela jest bardzo dobrą terapeutką. Okazuje dużo zrozumienia i sympatii, a przy tym jest zdecydowana i konkretna. Odkąd rozpoczęłam terapię z każdym tygodniem coś w moim życiu zmieniało się na lepsze. Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkania. Ela pomogła mi uporać się ze sprawami, które wydawały mi się niemożliwe do rozwiązania. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam kim jestem i dokąd idę, a dzisiaj czuję w sobie nową energię, która prowadzi mnie w kierunku dającym mnóstwo radości. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na taką osobę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z Panią psycholog zetknęłam się na drodze porady on-line. Wykazała się ogromną wiedzą, zrozumieniem i wsparciem w problemie. Każdemu, kto czuje potrzebę pilnego skorzystania z fachowej pomocy, zanim uda się na terapię - serdecznie polecam spróbować takiej formy kontaktu. Zaletą porady on-line jest także fakt, iż to, co na piśmie, zostaje - zawsze można wrócić w chwilach wątpliwości i złej formy, przeczytać, raz jeszcze przemyśleć, poczuć i iść dalej. Ks. Tischner pisał: Gdy człowiek nie wie, co zro­bić, su­mienie mówi mu tyl­ko jed­no: "szukaj". Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nadmiar problemów wręcz mnie przygniatał i paraliżował. W końcu postanowiłam zaradzić temu i tak trafiłam na terapię do Pani Grabarczyk. I okazało się, że dobrze wybrałam - dzięki spotkaniom z Panią Grabarczyk szybko wróciłam do siebie. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo sympatyczna pani psycholog, świetnie się z nią rozmawia. Panująca na terapii atmosfera ułatwia pacjentowi otworzenie się. A jeżeli chodzi o skutki, to - przynajmniej w moim przypadku - szybko nastąpiła poprawa. Polecam tę panią wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie miałam w ogóle chęci do życia ani energii na cokolwiek. Poczucie własnej wartości miałam na poziomie zerowym. A Pani Elżbieta Grabarczyk postawiła mnie na nogi! Moi znajomi (tak, udało mi się odbudować relacje towarzyskie :)) mówią, że jestem nie do poznania i sama też się tak czuję. RE-WE-LA-CJA!!! Dziękuję Pani z całego serca :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Katarzyna Florkiewicz-Zakrzewska stomatolog, Matczak Marach neurolog, Aleksy Smektała ortopeda, Beata Mitręga-Korab onkolog, Barbara Waszkowiak dermatolog, Marek Mokrowiecki pediatra, Piotr Rapiejko laryngolog, Joanna Pietroń lekarz rodzinny, Aniela Wagner-Górska pediatra, Dominika Bronz psycholog, Wanda Niska pediatra, Małgorzata Oleńko psycholog, Ryszard Drzał internista, Ewa Zabłotna okulista, Władysław Macioch chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza