Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów


Elżbieta Grabarczyk,
średnia 5.00 z 4 opinii

mgr Elżbieta Grabarczyk

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Jestem psychologiem z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, pracuję również jako specjalista terapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Większość swojego dorosłego życia spędziłam w Bielsku-Białej. Od kilku lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Prowadzę Pracownię Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół kilku obszarów:

 • rozwoju kompetencji interpersonalnych
 • psychologii osobowości
 • zagadnień związanych z kryzysami rozwojowymi osób dorosłych
 • terapii uzależnień i współuzależnień
 • problematyki stresu i żałoby
 • a także problemów tak zwanych "zasadniczych", będących obszarem refleksji psychologii humanistycznej i egzystencjalnej.

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję podejście eklektyczne, czerpiąc z dorobku psychoterapii poznawczo-behawioralnej, humanistycznej (m.in. Gestalt) i egzystencjalnej oraz nurtów związanych z terapią systemową. Pracuję z osobami dorosłymi.

Poza doświadczeniem w pracy terapeutycznej posiadam też spore doświadczenie szkoleniowe w zakresie prowadzenia treningów i warsztatów dla dorosłych i młodzieży o tematyce profilaktycznej i rozwojowej (m.in. profilaktyka uzależnień, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem).

Oferta Pracowni Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA obejmuje:

 • konsultacje psychologiczne
 • diagnostykę psychologiczną (testy)
 • pomoc psychologiczną i poradnictwo
 • psychoterapię indywidualną
 • psychoterapię par
 • warsztaty terapeutyczno-rozwojowe
 • porady psychologiczne on-line
 • warsztaty i szkolenia dla nauczycieli i pedagogów szkolnych.Zapraszam do umówienia wizyty w gabinecie lub zamówienia porady on-line.

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej:
http://ppp-salamandra.blogspot.com/
Elżbieta Grabarczyk

pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog) 130.00 zł

Konsultacja psychologiczna to pierwszy etap współpracy z psychologiem, obejmujący zazwyczaj 1 - 3 spotkań. Konsultacje przeznaczone są dla osób dorosłych, aktualnie doświadczających trudności życiowych, wymagających pomocy psychologicznej. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/2015/07/konsultacje-psychologiczne.html

Psychoterapia indywidualna jest formą pomocy psychologicznej i leczenia, adresowaną do osób dorosłych pragnących poznać źródła swoich życiowych trudności i dokonać konstruktywnych zmian w swoim funkcjonowaniu: w sposobie myślenia, przeżywania emocji i zachowaniach. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/oferta-pomocy-psychologicznej.html

Porady on-line to bezpieczna i nowoczesna forma pomocy psychologicznej dla osób, które nie mogą umówić się na osobiste spotkanie, preferują wygodę kontaktu on-line lub chcą nieco bliżej poznać i "oswoić" swojego psychologa przed zarezerwowaniem wizyty w gabinecie. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/porady-psychologiczne-on-line.html

Pomoc psychologiczna i poradnictwo to forma wsparcia adresowana do osób dorosłych, nie potrzebujących psychoterapii, natomiast przeżywających różnego typu tymczasowe i jasno określone trudności. kierowana jest również do osób zainteresowanych refleksją nad swoim funkcjonowaniem i rozwojem osobistym. Więcej informacji: http://ppp-salamandra.blogspot.com/p/oferta-pomocy-psychologicznej.html

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła

Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Z Panią psycholog zetknęłam się na drodze porady on-line. Wykazała się ogromną wiedzą, zrozumieniem i wsparciem w problemie. Każdemu, kto czuje potrzebę pilnego skorzystania z fachowej pomocy, zanim uda się na terapię - serdecznie polecam spróbować takiej formy kontaktu. Zaletą porady on-line jest także fakt, iż to, co na piśmie, zostaje - zawsze można wrócić w chwilach wątpliwości i złej formy, przeczytać, raz jeszcze przemyśleć, poczuć i iść dalej. Ks. Tischner pisał: Gdy człowiek nie wie, co zro­bić, su­mienie mówi mu tyl­ko jed­no: "szukaj". Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nadmiar problemów wręcz mnie przygniatał i paraliżował. W końcu postanowiłam zaradzić temu i tak trafiłam na terapię do Pani Grabarczyk. I okazało się, że dobrze wybrałam - dzięki spotkaniom z Panią Grabarczyk szybko wróciłam do siebie. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo sympatyczna pani psycholog, świetnie się z nią rozmawia. Panująca na terapii atmosfera ułatwia pacjentowi otworzenie się. A jeżeli chodzi o skutki, to - przynajmniej w moim przypadku - szybko nastąpiła poprawa. Polecam tę panią wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie miałam w ogóle chęci do życia ani energii na cokolwiek. Poczucie własnej wartości miałam na poziomie zerowym. A Pani Elżbieta Grabarczyk postawiła mnie na nogi! Moi znajomi (tak, udało mi się odbudować relacje towarzyskie :)) mówią, że jestem nie do poznania i sama też się tak czuję. RE-WE-LA-CJA!!! Dziękuję Pani z całego serca :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Warszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza