Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Elwira Kowalska

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Absolwentka Wydziału psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Studiów … więcejPodyplomowych „Coaching w organizacji” na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoli się psychoterapeutycznie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Jest specjalistą psychosomatoterapii. Jest to metoda terapii zakładającą podstawową jedność ciała i umysłu. Wykorzystuje prawidłowość – interwencje ukierunkowane na ciało wpływają na psyche i odwrotnie – praca z umysłem angażuje ciało i wpływa na procesy fizjologiczne.
Ukończyła szkolenie z hipnozy klinicznej w psychoterapii, pracy z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie – I i II stopień oraz szkolenie z psychosomatoterapii z elementami psychoneuroimmunologii.
W kręgu jej zainteresowań jest praca z ciałem wywodząca się z metod W. Reicha (wegetoterapia analityczna) oraz A. Lowena (klasyczna bioenergetyka), jak również trening uważności (Mindfulness).

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza