Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Elmira Ajdarow-Faustman

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 33
Ostatnie 7 dni 264
Odsłon w zeszłym miesiącu 1267
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu wyczuwasz alarmujące objawy w Twoim organizmie? Myślisz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Elmira Ajdarow-Faustman jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi problemami, które lekarz Elmira Ajdarow-Faustman diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Elmira Ajdarow-Faustman zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Elmira Ajdarow-Faustman przyjmuje w gabinecie Przychodnia Kartuska, ul. Kartuska 63/65. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Dobra, bardzo dobra i rzeczowa, jestem ogromnie wdzięczna, lekarz ajdarow-faustman, jest oddana pacjentowi, bardzo uprzejmie pomaga, dokładna.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szkoda, że Pani poszła na emeryturę, po prostu po wyjściu z gabinetu zawsze byłem o kilkanaście lat zdrowszy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Moim zdaniem jest to świetna lekarka, bardzo kompetentna osoba. Podczas wizyt zachowywała się bardzo profesjonalnie, a przy tym nie zapominała, że ma do czynienia z drugim człowiekiem. Polecam z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarka z prawdziwego zdarzenia. Sympatyczna, kulturalna, no i działa sprawnie, konkretnie i profesjonalnie. Nie traktuje pacjenta z góry, lecz podchodzi z sercem i życzliwością. Mogę ją polecić wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor odznacza się przede wszystkim ogromną wiedzą, która sprawia, że pacjent wie, iż znalazł się w odpowiednich rękach. Do tego Pani doktor jest bardzo miła, ma świetne podejście do pacjenta, przez co wizyty przebiegają przyjemnie i bez stresu. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza