Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Ekaterina Vyganovska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 344
Odsłon w zeszłym miesiącu 1499

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś czasu dokuczają Ci alarmujące objawy w Twoim organizmie? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Ekaterina Vyganovska jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi zaburzeniami, które lekarz Ekaterina Vyganovska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Ekaterina Vyganovska umów się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Starogard Gdański (woj. pomorskie), Ekaterina Vyganovska przyjmuje w placówce Centrum Medyczne w Starogardzie Gdańskim, pod adresem os. Kopernika 21. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięStarogard Gdański - znani lekarze

Rafał Putrym laryngolog, Tomasz Wierzbicki chirurg, Agnieszka Welento-Nowacka psychiatra, Ewa Dałek-Chmielecka okulista, Rafał Landowski chirurg, Łukasz Biedrzycki kardiolog, Monika Skrzypczak stomatolog, Henryka Bona pediatra, Monika Sykut-Filipczyńska neurolog, Aleksander Lebiedziński psychiatra, Tadeusz Rocławski ortopeda, Maciej Wojciechowski ginekolog, Ryszard Rytlewski chirurg, Grzegorz Sykut internista, Izabela Smycz stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Starogard Gdański?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza