Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Edyta Piątek

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych w zakresie leczenia zaburzeń osobowości i nerwic. Objawiają się one dezorganizacją oraz destabilizacją w wielu obszarach życia osobistego, zawodowego i społecznego. Najczęściej doświadczane przez pacjentów problemy wiążą się z brakiem satysfakcji z życia, trudnościami w utrzymaniu stabilnych satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, konfliktami, niskim poczuciem własnej wartości i inn. Głównym celem psychoterapii jest przywrócenie satysfakcjonującego funkcjonowania pacjenta zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Praca psychoterapeutyczna z młodzieżą koncentruje się na wczesnym zdiagnozowaniu pierwszych objawów zaburzeń i pracą nad wprowadzaniem zmian w kształtującej się osobowości. Okres dojrzewania obfitować może w szereg konfliktów wewnętrznych oraz międzyludzkich.

Jestem magistrem psychologii (specjalność: psychologia kliniczna) oraz magistrem pedagogiki (specjalność: pedagogika pracy). Warsztat psychoterapeutyczny doskonalę w Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Jako psycholog i psychoterapeuta kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

W przestrzeni społecznej podejmuję działania na rzecz zdrowia psychicznego młodzieży, dorosłych i seniorów, realizując projekty dla Urzędu Miasta Poznania, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poznaniu.

W Ośrodku prowadzę:

psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży (100 zł /sesja – 50 min.)
konsultacje dla par i małżeństw (150 zł /sesja – 90 min.)
Konsultacje psychologiczne (100 zł /sesja – 50 min.)
Dane do kontaktu:

796 275 016

www.edytapiatek.pl

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

sesja 50 min. (rejestracja on-line przez stronę www.edytapiatek.pl)

sesja 50 min. (rejestracja on-line przez stronę www.edytapiatek.pl)

sesja 90 min. (umawianie wizyty tylko telefoniczne)

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza