Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 2.70 z 3 opinii

dr n. med. Dorota Ksiądzyna

Specjalizacje:

Gastrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 307
Odsłon w zeszłym miesiącu 1400
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (gastrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 2.7

Kompletny brak kultury osobistej, brak empatii. Podejście do pacjenta z pogardą, arogancją i beszczelnością. Do tego brak „Kinderstube” - dzień dobry? Po co! Po raz pierwszy przerwałem wizytę i wyszedłem z gabinetu. Niesłychane zachowanie a jak na lekarza poprostu niedopuszczalne!!!

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła

Pierwszy raz byłam u lekarza, od którego wyszłam z gabinetu jeszcze w trakcie wywiadu. Byłam u wielu lekarzy, którzy może nie byli najsympatyczniejszymi ludźmi, ale pierwszy raz spotkałam się z taką bezczelnością, brakiem empatii i wyładowaniu swoich frustracji na pacjentach.Przy składaniu skargi na doktor dowiedziałam się, że to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem tej lekarki i niestety kobieta ma problem z komunikacją z pacjentami. Co zresztą potwierdził też pacjent siedzący w poczekalni. A warto wspomnieć, że Pani jest specjalistą w drażliwej dziedzinie, która sama w sobie może być stresująca. Jestem w 18 tygodniu ciąży, dolegliwości gastrologiczne miewałam już wcześniej o różnym nasileniu ale wg diagnozy brak przeciwwskazań zdrowotnych do zajścia w ciążę. W ciąży objawy się nasiliły, dlatego też wybrałam się do lekarza po poradę, gdyż wiadomo, że w takim stanie nie wszystko jest dozwolone. Na pytanie, czy ciąża przebiega prawidłowo, odpowiedziałam, że tak (opinia ginekologa). Pani Doktor stwierdziła jednak, że w JEJ OPINII ciąża nie jest prawidłowa. Pani Doktor nawet nie chciała wysłuchać historii choroby, z którą przyszłam. Przerwała mi pytaniem, czy ciąża była planowana i stwierdziła, że takowa jest tylko wtedy, kiedy kobieta jest CAŁKOWICIE zdrowa. Zaczęła wykład, w którym dowiedziałam się - w dużym skrócie - że skoro coś mi wcześniej było, to po co zachodziłam w ciąże. Przypomnę, że nie było przeciwwskazań zdrowotnych (choć myślę, że i w każdym innym przypadku kazanie to było by nie na miejscu). W tym momencie podziękowałam za wizytę i wyszłam zdenerwowana. Nadal nie rozumiem, jaki wpływ na postępowanie ma fakt, czy ciąża jet planowana, czy nie, ani jakie to ma znaczenie dla dokumentacji medycznej? Równie dobrze można każdej kobiecie powiedzieć, że nie powinna zachodzić w ciąże, bo przecież może zachorować na grypę. W końcu trwa ona AŻ 9 miesięcy. A jeśli chorujecie na coś przewlekłego, to wg kazania Pani Doktor już w ogóle o ciąży można zapomnieć.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

zła

Wizyta u Pani Doktor była wizytą kompleksową i profesjonalną. Doktor niezwykle sympatyczna, poświęca dużo czasu pacjentowi, wysłucha, wyjaśni i jeśli to konieczne - skieruje na dodatkowe badania. Osobiście życzyłabym sobie mieć to szczęście i zawsze spotykać lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Dziękuję, Pani Doktor.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz gastrologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza