Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Dorota Elzanowska

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 318
Odsłon w zeszłym miesiącu 1428

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu doskwierają Ci alarmujące symptomy w Twoim organizmie? Rozważasz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Dorota Elzanowska jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi dolegliwościami, które lekarz Dorota Elzanowska diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Dorota Elzanowska zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Dorota Elzanowska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. 11 Listopada 45. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Elżbieta Tenczyńska-Rutkowska internista, Agata Leśnicka psychiatra, Agnieszka Groch stomatolog, Wiesław Guzik chirurg, Beata Kozłowska-Grygiel internista, Piotr Beuth chirurg, Monika Fryze psychiatra, Piotr Zygmuntowicz ginekolog, Mirosława Fularczyk położna, położnik, Henryk Narloch anestezjolog, Janusz Orzelski chirurg, Lucyna Zajączkowska-Białowąs stomatolog, Beata Imko-Walczuk dermatolog, Mateusz Wilkowski kardiolog, Wiesława Pędzierska-Olizarowicz pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza