Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

lekarz Dorota Daniel

Specjalizacje:

Internista, Pulmonolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 351
Odsłon w zeszłym miesiącu 1472
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu wyczuwasz nieprzyjemne bodźce w Twoim organizmie? Głowisz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Dorota Daniel jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje a także zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi schorzeniami, które lekarz Dorota Daniel diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Dorota Daniel zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Dorota Daniel przyjmuje w placówce Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie - II Oddział Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii, pod adresem ul. Prądnicka 80. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (pulmonolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Nie wysłała mnie do domu z kolejną receptą, jak to robili inni lekarze, tylko odrazu skierowała mnie do szpitala, gdzie zostało podjęte odpowiednie leczenie i dziś dochodzę do zdrowia. Mam jeszcze zalecone konsultacje pulmonologiczne i napewno będą one u Pani doktor Daniel. Polecam :-).

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem zadowolona z leczenia pod okiem pani Daniel. Jest bardzo profesjonalną lekarką, a do tego nie pozbawioną empatii. I jest skuteczna w działaniu - dzięki niej moje zdrowie szybko się poprawiło. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Kompetentna lekarka. Mi bardzo pomogła, czuję się dużo lepiej, wyraźnie widzę, że wracam do zdrowia. Ponadto, jest bardzo życzliwa i sympatyczna, nie traktuje pacjenta przedmiotowo.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalizm i podejście do pacjenta, po prostu super.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza