Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Diana Homa

Specjalizacje:

Psycholog


O lekarzu

Kilka słów o mnie i moim doświadczeniu:

Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi.
Prowadzę spotkania indywidualne, ale także rodzinne, które obejmują pomocą cały system rodzinny. Pracuję z trudnościami takimi jak: kryzysy, zaburzenia nastroju , zaburzenia depresyjne, zaburzenia osobowości, żałoba, lęk, silny stres, traumy, trudności w związku z chorobą somatyczną/diagnozą czy w relacjach z innymi. Wiele lat pełniłam także funkcję wolontariusza w Domu Dziecka oraz Hospicjum Dziecięcym , co pozwoliło mi z innej perspektywy doświadczyć wyjątkowo trudnych emocji. Wielokrotnie towarzyszyłam także w procesie żałoby rodzin podopiecznych. Są to doświadczenia, które szczególnie mocno pomogły mi zintegrować doświadczenie straty w życiu.
Ukończyłam jednolite 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia, o specjalności: Psychologia kliniczna . W związku z chęcią ciągłego rozwoju skończyłam także Studia Podyplomowe na kierunkach terapia rodzin oraz przygotowanie pedagogiczne w Instytucie Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy oraz w Ośrodku Caritas Archidiecezji Białostockiej w Białymstoku. Przeprowadzałam także badania dotyczące poczucia sensu życia i poziomu samooceny u pacjentów onkologicznych w Białostockim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie. W 2019 roku rozpoczęłam współpracę z Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr na stanowisku psychologa, opracowując profile osobowościowo-zawodowe oraz udzielając konsultacji indywidualnych związanych z wyborem oraz rozwojem ścieżki zawodowej. Od kilku lat pracuję w szkole na stanowisku psychologa szkolnego. Organizuję także zajęcia wspierające inteligencję emocjonalną dzieci oraz zajęcia kształtujące kompetencje personalne i społeczne z elementami arteterapii.

Podczas pracy zawodowej wzięłam udział w wielu audycjach radiowych dotyczących m.in. zespołu stresu pourazowego(PTSD), przemocy w rodzinie, hejtu , kontroli rodzicielskiej, radzenia sobie ze stresem podczas pandemii. Ukończyłam także szereg szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe: Szkolenie personelu medycznego z zakresu psychoonkologii organizowane przez Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szkolenie z zakresu mediacji rówieśniczych organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 1 w Białymstoku, Szkolenie realizatorów programu rekomendowanego Unplugged, Studium pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej organizowane przez Centrum Pomocy Dzieciom Stowarzyszenie Klanza, Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej organizowany przez Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, Kurs Terapii Schematów organizowany przez CRP we Wrocławiu.
Jako psycholog prowadzę konsultacje, poradnictwo, terapię indywidualną, terapię rodzinną, psychoedukację oraz warsztaty.
W swojej pracy łączę zdobytą wiedzę z empatycznym oraz indywidualnym podejściem do klienta. Kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Dbam przede wszystkim o bezpieczną, pełną zaufania atmosferę.
Zapewniam indywidualne, w pełni akceptujące podejście do każdego klienta
Po więcej informacji zapraszam na stronę www.psychologdianahoma.com

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięBiałystok - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza