Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Dariusz Szabela,
średnia 5.00 z 9 opinii

dr n. med. Dariusz Szabela

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (lekarz rehabilitacji medycznej)
wizyta lekarska (neurolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 9

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miły i empatyczny. Bardzo dobry i rzeczowy. Przyjemny kontakt.. Bardzo uprzejmie pomaga, świetnie przygotowany, skuteczny, świetnie trafiłam dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od 4 lat choruję na lewostronny połowiczy kurcz twarzy. W 2015 roku trafiłam do dr Dariusza Szabeli który od razu zdiagnozował chorobę i podjął się mnie leczyć.Po iniekcji botulinowej mogę normalnie funkcjonować, i nikt mi się już nie pyta co mi się stało.Polecam pana doktora,to wybitny lekarz specjalista.Człowiek uczynny przejmujący się stanem pacjenta.Z poważaniem Małgorzata.M.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zanim trafiłam do dr Szabeli długo szukałam bezskutecznie pomocy u innych specjalistów . Doktor fachowo udzielił mi pomocy . Od dwóch lat pozostaję pod jego profesjonalną opieką . Polecam poszukującym specjalisty neurologa .

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od 19-stu lat dokucza mi dystonia mięśni szyi i karku . Od 2013 leczę się u pana dr Dariusza Szabela . Mam uporczywe , mimowolne skręty głowy w lewą stronę . Po iniekcji botuliny mogę normalnie funkcjonować . Polecam pana doktora , bardzo mi pomógł , wspaniały specjalista i dobry człowiek .

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dziękuję, Doktorze, za to, że dzięki Panu i Pana pomocy mogę normalnie funkcjonować i pracować. Mam połowiczy kurs twarzy i nie łatwo mi było znaleźć takiego specjalistę, jak Pan. Od trzech lat, dzięki Panu, jestem znów sobą. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy poszukują wspaniałego neurologa i balneologa!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny lekarz. Naprawdę polecam każdemu, kto szuka wspaniałego neurologa z rewelacyjnym podejściem do każdego pacjenta.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor to wybitny lekarz specjalista. Lekarz z prawdziwym powołaniem, uczynny, dbający i naprawdę przejmujący się stanem pacjenta. Cierpliwie badał pytał, modyfikował leczenie z idealnym skutkiem. Dla innych lekarzy moja choroba była nie do wyleczenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Szabela jest bardzo dobrym lekarzem, ale i człowiekiem. Chętnie rozmawia na temat choroby. Dziękuję Panu doktorowi za zajęcie się moja dystonią.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lekarz z powołania, zawsze pomoże, spróbuje znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Polecam każdemu, najlepszy neurolog, z jakim się spotkałam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Konstancin-Jeziorna - znani lekarzeSzukasz neurologa z miejscowości Konstancin-Jeziorna?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza