Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Dariusz Karwowski

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 314
Odsłon w zeszłym miesiącu 1413
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 101

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu odczuwasz alarmujące symptomy w Twoim ciele? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Dariusz Karwowski jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi schorzeniami, które lekarz Dariusz Karwowski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Dariusz Karwowski zapisz się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Dariusz Karwowski przyjmuje w placówce Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, przy al. Jana Pawła II 120 A. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Agnieszka Karwowska radiolog, Cezary Korzyński stomatolog, Irena Szulborska pediatra, Anna Lisowska psychiatra, Dorota Puciata chirurg, Anna Telepko anestezjolog, Adam Czopik stomatolog, Adam Zięba pulmonolog, Hanna Milewska lekarz rodzinny, Agnieszka Karwowska pediatra, Wioletta Czaplińska stomatolog, Monika Kuźmińska stomatolog, Agnieszka Radecka psychiatra, Dorota Szkopek neurolog, Ewa Wawryszuk stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza