Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Daria Rybarczyk
średnia 5.00 z 10 opinii

mgr Daria Rybarczyk

Specjalizacje:

Psycholog

Lekarz umożliwia rezerwację wizyt w gabinecie

O lekarzu

Jestem absolwentką Instytut Psychologii Zdrowia w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie.

Zawód psychoterapeuty, który wykonuję jest jednocześnie moją pasją. Stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji

sprawia, że wykonuję swój zawód rzetelnie i w pełni profesjonalnie oraz pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów.
Zebrane doświadczenie w ciągu mojej praktyki zawodowej, pozwoliło mi na stworzenie kliniki uzależnień, w której leczenie

odbywa się bezpiecznie i w pełni komfortowych warunkach. AGNUS - Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i

Współuzależnienia, poprzez różne formy terapii, oferuje profesjonalne i kompleksowe leczenie uzależnień, takich jak:
- choroba alkoholowa,
- uzależnienie od Internetu,
- uzależnienie od komputera,
- uzależnienie od hazardu,
- uzależnienie od narkotyków,
- uzależnienie od seksu
i wiele innych. Terapia obejmuje także leczenie uzależnienia od substancji psychoaktywnych, współuzależnienia, syndromu

DDA, depresji, nerwic oraz lęków. Oferujemy wsparcie psychoterapeutyczne osobom po odstawieniu (zespół abstynencyjny).

Zapewniamy pomoc psychiatry w uzależnieniach oraz terapię przygotowaną i nadzorowaną przez specjalistów oraz dostosowaną

do indywidualnych potrzeb.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

1 Wybierz termin wizyty 2 Potwierdź dane 3 Gotowe!
następny tydzień ›

Lipiec 2024

Godzina
Poniedziałek
15.07
Wtorek
16.07
Środa
17.07
Czwartek
18.07
Piątek
19.07
Sobota
20.07
Niedziela
21.07

13:00

14:00

15:00

14:00 - 14:50

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 10

|

Średnia Ocen: 5

Jak widzę nie będę pierwszą osobą, która tak pozytywnie oceni pracę Pani Darii. Napisane już zostało chyba wszystko, więc tylko podkreślę, że jest osobą bardzo kontaktową, co jest szczególnie ważne dla każdego uzależnionego.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doskonały specjalista z zakresu psychologii. Stanowi świetne uzupełnienie kadry walczącej o wyciągnięcie osób uzależnionych z nałogu. Potrafi udzielić wsparcia nie tylko osobie uzależnionej, ale również członkom rodziny zniewolonego przez nałóg.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani psycholog, to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Zawsze z czasem dla pacjentów i ich bliskich, doskonale uzupełnia kadrę terapeutyczną ośrodka Agnus. Jest pomocna w walce z wyniszczającymi uzależnieniami.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dzięki Pani Darii udało mi się przejść przez stan depresji i zmotywować się do walki z nałogiem alkoholowym. Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu dziś po wielu miesiącach ciężkiej walki o normalność mogę o sobie powiedzieć - wolny człowiek.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny psychoterapeuta. Miałam problemy z zakupoholizmem i nie umiałam ich sama rozwiązać dopiero sesje z panią Darią dały efekty takie jak powinny. I jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i cierpliwość jaką mi okazała. Bez tego nie wyszłam bym z tego. Specjalista przez duże S w swoim fachu Mało takich ludzi obecnie jest.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Chyba najlepszy terapeuta jaki mi się trafił w mojej walce z hazardem. Potrafiła do mnie trafić i wdrożyć skuteczną terapie. Obecnie nie gram już i staram się stanąć na nogi po tym o mi się przytrafiło, przegrałem wszystko ale teraz małymi kroczkami to odbuduje.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Daria to najlepszy psychoterapeuta uzależnień z jakim się spotkałam. Podchodzi bardzo ludzko do każdego człowieka, słucha, doradza i co najważniejsze potrafi na prawdę postawić człowieka na nogi bez większego problemu, bo zna się na swojej pracy i problemach z uzależnieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jeden z najlepszych terapeutów uzależnień w kraju. Byłem u pai Darii, dla mnie specjalnie dopasowała terapię indywidualną, bo w grupowej czułem się nieswojo i nie umiałem się otworzyć ze swoimi problemami. W innych ośrodkach i u innych terapeutów nie proponowali mi czegoś takiego, tylko kazali siedzieć w grupie i przyglądać się innym, ale to nie dla mnie. A tutaj w 100% indywidualne podejście i to sprawiło, że wyszedłem na prostą. Dziękuje jej za to! Bo sam bym nie dał sobie rady.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Cóż to można pisać - świetny terapeuta! Byłem alkoholikiem, do tego można powiedzieć, że dość zaawansowanym, napady padaczki, problemy z wątrobą. Chodziłem po różnych terapiach i nikt, ale to nikt nie mógł do mnie trafić, a Pani Daria bez problemu trafiła do mnie i pozwoliła mi wreszcie pozbyć się nałogu. Jestem od ponad pół roku trzeźwym alkoholikiem dzięki niej. Każdemu z podobnym problemem do mnie mogę ją polecić.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Szukając terapeuty dla siebie szukałam pośród kobiet i wybrałam panią Darię i tego wyboru nie żałuję. Słucha, doradza i pomaga wyjść z trudnej sytuacji, z którą sami byśmy sobie nie poradzili. A co najważniejsze, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i widać jej zaangażowanie. Ja akurat miałam problemy związane z alkoholem, nie potrafiłam się sama sobie przyznać, że jestem alkoholiczką... Ale teraz już dzięki pani Darii żyję bez tego nałogu i w trudnych chwilach zawszę mogę liczyć na jej pomoc, co dla mnie jest bardzo ważne!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Jacek Mróz chirurg, Michał Drews chirurg, Jacek Waligóra chirurg, Janusz Piechota psychiatra, Jolanta Chłopicka-Taberska laryngolog, Wahid Alan pediatra, Piotr Milecki onkolog, Tomasz Mucha onkolog, Małgorzata Gałczyńska-Rusin stomatolog, Andrzej Antczak urolog, Bogumiła Stoińska pediatra, Wacława Oszczyk-Paluszak pediatra, Andrzej Zygmunt ginekolog, Krzysztof Urbański internista, Elżbieta Korona-Gawryś fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza