Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Danuta Warwas

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 308
Odsłon w zeszłym miesiącu 1379
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego czasu odczuwasz alarmujące objawy w Twoim ciele? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Danuta Warwas jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi schorzeniami, które lekarz Danuta Warwas diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Danuta Warwas umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Katowice (woj. slaskie), Danuta Warwas przyjmuje w placówce Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II - Oddział geriatryczny, ul. Morawa 31 Katowice 40-353. Zapraszamy do kontaktu.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (geriatra)
wizyta lekarska (internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Grzegorzka 18C/13, Katowice

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Świetny specjalista. Bardzo dobra i rzeczowa. Doskonałe podejście do pacjenta. Pozytywna, z podejściem do chorego. O wysokiej kulturze osobistej, tłumaczy wszelkie problemy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Katowice - znani lekarze

Maria Formińska-Kapuścik okulista, Mirosław Sierkoński chirurg plastyczny, Krzysztof Szyma weterynarz, Małgorzata Cak-Opalska internista, Teresa Wilczek-Kaszuba okulista, Wojciech Oślizło weterynarz, Paweł Kłosiński stomatolog, Małgorzata Mielecka-Kincel internista, Dariusz Basek chirurg, Michał Daab pediatra, Zbigniew Cofała ginekolog, Jacek Magnucki ginekolog, Ineza Tyńska-Jastrzębska okulista, Paweł Nawrot dietetyk, Marlena Grzegorzewska endokrynolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Katowice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza