Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Danuta Cwynar-Fijałkowska

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 387
Odsłon w zeszłym miesiącu 1719
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 15

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego czasu dokuczają Ci alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Rozważasz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Danuta Cwynar-Fijałkowska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy jak również skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi chorobami, które lekarz Danuta Cwynar-Fijałkowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Danuta Cwynar-Fijałkowska zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Danuta Cwynar-Fijałkowska przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, pod adresem ul. Potockiego 9. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (laryngolog)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Szczerze polecam Panią doktor. Po wizytach u wielu lekarzy to właśnie ona kompleksowo się mną zajęła, nie lekceważąc żadnej z dolegliwości. Potrafi wręcz holistycznie podejść do pacjenta, odpowiednio kierując i diagnozując. Poza tym bardzo sympatyczna osoba.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza