Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Danuta Cała-Fuczko

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 284
Odsłon w zeszłym miesiącu 1321

O lekarzu

Szukasz opinii? Doskwiera Ci ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należałoby wybrać się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Danuta Cała-Fuczko leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Danuta Cała-Fuczko jest rzetelnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe dokładność leczenia oraz indywidualne podejście do pacjenta. A Przebiega to w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się ogólną stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, protetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem innych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne również decyduje o optymalnym planie leczenia, co daje niesamowite efekty. Poszukujesz odpowiedniego dentysty doskonale trafiłeś. W mieście - Legnica (woj. dolnoslaskie), Danuta Cała-Fuczko przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, pod adresem ul. Kryniczna 21. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Kryniczna 21, Legnica

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięLegnica - znani lekarze

Małgorzata Paluch stomatolog, Renata Ostrowska psychiatra, Sylwia Szczucka pediatra, Jarosław Skolimowski ortopeda, Elżbieta Buczma-Białek pediatra, Janusz Giczala laryngolog, Alicja Niepołomska stomatolog, Marcin Pietrzycki stomatolog, Adam Gryc chirurg, Wojciech Franków urolog, Jan Kubacki urolog, Krystyna Stojanowska internista, Katarzyna Sobczak-Radwan dermatolog, Ewa Orlińska stomatolog, Mariusz Końka anestezjolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Legnica?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza