Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Danuta Barczyńska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 56
Ostatnie 7 dni 423
Odsłon w zeszłym miesiącu 1761

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Przeszkadza Ci ból zębów? A może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest powodem, należałoby wybrać się na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Danuta Barczyńska leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Danuta Barczyńska jest rzetelnym dentystą w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest zaufanie pacjenta oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Dentysta na ogół zajmuje się kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o leczeniu, co gwarantuje niesamowite efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa dobrze trafiłeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Danuta Barczyńska przyjmuje w gabinecie Ośrodek Medycyny Pracy, przy ul. Grunwaldzka 50. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarze

Ewa Jezierska stomatolog, Anna Łazowska stomatolog, Grzegorz Łukowiak laryngolog, Celina Bartoszuk neurolog, Elżbieta Długosz ortodonta, Ewa Bartkowiak-Białas anestezjolog, Magdalena Leszczyńska pediatra, Anna Stefaniak pediatra, Aleksandra Wójcicka psycholog, Joanna Soszyńska internista, Iwona Łabędzka-Krug stomatolog, Konstanty Tukałło chirurg, Radomił Binek chirurg, Janusz Wybieralski stomatolog, Wacław Ginda ginekolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza