Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Daniela Sęk

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 51
Ostatnie 7 dni 396
Odsłon w zeszłym miesiącu 1669

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od jakiegoś czasu dają we znaki martwiące objawy w Twoim organizmie? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Daniela Sęk jest kompetentnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Podstawowymi schorzeniami, które lekarz Daniela Sęk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Daniela Sęk zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Daniela Sęk przyjmuje w gabinecie Centrum Medyczne Damiana, adres: ul. Wałbrzyska 46. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Krzysztof Sikora chirurg, Jolanta Gierczak-Walichnowska neurolog, Adam Chustecki laryngolog, Zbigniew Makowski neurolog, Iwona Grobel psychiatra, Maria Gorycka radiolog, Zbigniew Juraszyński chirurg, Maryla Drzewiej stomatolog, Teresa Wiernikowska-Węgorek internista, Arkadiusz Kijewski ginekolog, Izabela Tilszer lekarz medycyny estetycznej, Dorota Stefanowicz internista, Arkadiusz Garczyński psychiatra, Paweł Świetlicki ginekolog, Gabriela Olaszkiewicz lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza