Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Daniel Zielonka,
średnia 5.00 z 4 opinii

dr hab. n. med. Daniel Zielonka

Specjalizacje:

Neurolog

O lekarzu

Ukończyłem Akademię Medyczną w Poznaniu w 2001 roku, w 2004 roku uzyskałem tytuł dr n. med. W 2008 roku ukończyłem specjalizację z neurologii pracując najpierw w Klinice Neurologii Szpitala Klinicznego nr 2 w Poznaniu a następnie w Szpitalu w Puszczykowie. W 2018 roku uzyskałem tytuł dr habilitowanego n. med. Przez lata pracy zajmowałem się całym spektrum chorób neurologicznych ze szczególnym naciskiem na choroby układu pozapiramidowego (Parkinsona, Huntingtona), otępienie i choroby nerwowo-mięśniowe. Moją szczególną specjalnością są choroby rzadkie najczęściej służąc pomocą pacjentom z chorobami neurologicznymi których pochodzenia nie udało się wyjaśnić. Zapraszam wszystkich pacjentów a szczególnie tych z chorobami których dotychczas się nie udało ani zdiagnozować ani wyleczyć.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (neurolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Trafiłam do dr Zielonki z chorobą której nikt wcześniej nie potrafił rozpoznać. Pan Doktor długo pytał mnie o problemy zdrowotne a potem zbadał i powiedział że ma już podejrzenie co to za schorzenie. Jego podejrzenie się potwierdziło w badaniach i już wiem na co cierpię. Ponieważ jest to choroba genetyczna nie ma leczenia na tę chorobę ale był to pierwszy lekarz który się zainteresował moim problemem i rozpoznał co mi jest.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan Docent nie przyjmuje w Komornikach lecz przy ul. Grochowskiej 110 w Poznaniu ale to nie był dl mnie parobem żeby tam dojechać. Poza tym wizyta była bardzo miła a porada uzyskana u Pana Docenta w gabinecie bardzo pomocna. Obecnie czuję się dużo lepiej po zastosowaniu zaleconych leków. Bardzo dziękuje Panu Docentowi za pomoc!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną. Kulturalny w zachowaniu, sprawny w diagnozowaniu, skuteczny w poprawianiu stanu zdrowia pacjenta. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie na doktora Zielonkę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny neurolog, szybko wykrył źródło mojego problemu. Przepisane leki działają w stu procentach, czuję się dużo lepiej, a przede wszystkim wiem, że wracam do zdrowia. Polecam Pana Doktora Zielonkę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz neurologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza