Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

dr n. med. Daniel Baczyński

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 360
Odsłon w zeszłym miesiącu 1398
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 10

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego momentu odczuwasz niepokojące sygnały w Twoim organizmie? Zastanawiasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Dr n. med. Daniel Baczyński jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi problemami, które dr n. med. Daniel Baczyński diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Daniel Baczyński zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Daniel Baczyński przyjmuje w gabinecie Prosen Przychodnia Specjalistyczna, adres: ul. Płocka 17/23. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
wizyta lekarska (nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Jestem po pierwszej wizycie u Pana dr. Daniela Baczyńskiego. Mam nadciśnienie tętnicze spowodowane chorobą nerek. Borykam się z tym od 1,5 roku. Pan dr podchodzi do pacjenta całościowo a nie jak inni lekarza wybiórczo-.niestety . Po zastosowaniu odpowiedniego dozowania leków ciśnienie stabilizuje się. Jestem bardzo wdzięczna Panu dr.za pomoc i śmiało mogę polecić tego lekarza innym pacjentom. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Tata ma problem z nerkami i szukaliśmy najlepszego specjalisty w Warszawie, w warszawskim infomedzie bez wahania wysłali nas do dr. Baczyńskiego i teraz po takim czasie mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja, dodam, że byliśmy u pana dr. prywatnie na Płockiej. Specjalista pierwszej klasy

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza