Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Czesław Świątczak,
średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Czesław Świątczak

Specjalizacje:

Gastrolog, Chirurg, Diagnosta

O lekarzu

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista II stopnia w zakresie chirurgii i gastroenterologii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie rozprawy poświęconej zespołowi jelita nadpobudliwego. Autor lub współautor około 20 prac naukowych opublikowanych w piśmiennictwie lekarskim. W przeszłości zastępca ordynatora oddziału chirurgii, przez kilka lat dyrektor szpitala, inicjator i organizator, a następnie przez wiele lat kierownik Zakładu Endoskopii Gastroenterologicznej Szpitala Miejskiego im. Dr. E.Warmińskiego w Bydgoszczy. Uczestnik wielu kursów, szkoleń, konferencji i zjazdów naukowych w kraju i za granicą.
Badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego przeprowadza od ponad 30 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii zabiegowej, wykonując w pełnym zakresie zabiegi endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Obiektem jego szczególnego zainteresowania są złożone procedury endoskopowe, takie jak ECPW, usuwanie trudnych polipów, tamowanie krwawień.
Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich.

 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg)
wizyta lekarska (diagnosta)
wizyta lekarska (gastrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Dr Czesław Świątczak to wybitny specjalista. ok. 10 lat temu pomógł mi diagnozując chorobę (WZJG) i ustalając bardzo skuteczne leczenie wtedy, kiedy inni "specjaliści" rozkładali ręce z niemocy. Dodam, że trafiłem do niego już w bardzo złym stanie. Bardzo rzeczowy, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba, jak wygląda leczenie i jak z tym żyć. Kolonoskopie przeprowadzane po mistrzowsku! Zero bólu czy dyskomfortu. Dzięki Doktorowi normalnie żyję i funkcjonuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

U tego lekarza leczy się cała moja rodzina. Ma dużą wiedzę. Badania żołądka i kolonoskopie wykonuje świetnie, zupełnie bez bólu. To co słyszę o takich badaniach wykonywanych w szpitalach czy innych gabinetach to jest dla mnie nieprawdopobne. Dr Świątczak jest doskonałym specjalistą , przy tym jest to człowiek bardzo kulturalny, a przede wszystkim skutecznie leczący.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Rewelacyjny lekarz! Konkretny, o wielkiej wiedzy, a przy okazji bardzo sympatyczny. Kolonoskopię, której niepotrzebnie bardzo się bałem, przeprowadził po mistrzowsku. Bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Bydgoszcz - znani lekarzeSzukasz gastrologa z miejscowości Bydgoszcz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza