Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Znajdź swojego lekarza i dodaj opinię

Podziel się doświadczeniem z innymi użytkownikami portalu

Chirurg dziecięcy Wrocław

Jeżeli chcesz znaleźć najlepszego chirurga dziecięcego we Wrocławiu, przydatnym narzędziem będzie ranking lekarzy na KCP.PL. Ranking lekarzy, układany w oparciu o oceny wystawione przez pacjentów, ułatwi odszukanie chirurga dziecięcego z Wrocławia, który przyjmuje w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Z rankingiem lekarzy zapoznasz się również z opiniami na temat pracy poszczególnych specjalistów. Skorzystaj z rankingu lekarzy, przejrzyj oceny, przeczytaj opinie i wybierz chirurga dziecięcego z Wrocławia godnego zaufania.

Wybierz zakres cen usług:

Sortuj lekarzy według:

polecani najlepiej oceniani korzystna cena
Chrapanie a bezdech senny - przyczyny i leczenie

Zdrowie
Chrapanie, zwłaszcza gdy towarzyszą mu bezdechy i przebudzenia nocne może być objawem obturacyjnego bezdechu sennego (OBS). Jest to choroba, której istotą jest zmniejszenie przepływu powietrza przez drogi oddechowe spowodowane okresowym ich zamknięciem na poziomie gardła.
Czytaj artykuł

Choroby genetyczne: zespół SLO

Informacje
Zespół Smitha-Lemliego-Optiza (zespół SLO) jest rzadką chorobą genetyczną związaną z metabolizmem cholesterolu. Po czym można go rozpoznać? W jaki sposób prowadzone jest leczenie osób dotkniętych tym schorzeniem?
Czytaj artykuł

Wyszukaj innego lekarza