Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Znajdź swojego lekarza i dodaj opinię

Podziel się doświadczeniem z innymi użytkownikami portalu

Chirurg dziecięcy Warszawa

Szukasz chirurga dziecięcego z Warszawy? Chcesz wybrać najlepszego specjalistę, któremu będziesz mogła zaufać i powierzyć zdrowie swojego dziecka? Skorzystaj z rankingu lekarzy na KCP.PL. Czytelna lista specjalistów ułatwi Ci odnalezienie chirurga dziecięcego w Warszawie, w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Dodatkowo będziesz mogła porównać oceny wystawione poszczególnym specjalistom, a także przeczytać opinie napisane przez samych pacjentów. Przejrzyj ranking lekarzy i wybierz najlepszego chirurga dziecięcego w Warszawie.

Wybierz zakres cen usług:

Sortuj lekarzy według:

polecani najlepiej oceniani korzystna cena

Chirurg dziecięcy Kinga Kowalczyk

Klinika Urologii Dziecięcej - Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie

ul. Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa, Wawer

Zobacz dane kontaktowe

Chrapanie a bezdech senny - przyczyny i leczenie

Zdrowie
Chrapanie, zwłaszcza gdy towarzyszą mu bezdechy i przebudzenia nocne może być objawem obturacyjnego bezdechu sennego (OBS). Jest to choroba, której istotą jest zmniejszenie przepływu powietrza przez drogi oddechowe spowodowane okresowym ich zamknięciem na poziomie gardła.
Czytaj artykuł

Choroby genetyczne: zespół SLO

Informacje
Zespół Smitha-Lemliego-Optiza (zespół SLO) jest rzadką chorobą genetyczną związaną z metabolizmem cholesterolu. Po czym można go rozpoznać? W jaki sposób prowadzone jest leczenie osób dotkniętych tym schorzeniem?
Czytaj artykuł

Wyszukaj innego lekarza