Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

dr n. med. Bożena Soroka-Letkiewicz

Specjalizacje:

Stomatolog, Chirurg

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 361
Odsłon w zeszłym miesiącu 1592
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Odczuwasz ból zębów lub dziąseł? A może przypadkiem chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, wskazane jest iść na profilaktyczny przegląd zębów. dr n. med. Bożena Soroka-Letkiewicz leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że dr n. med. Bożena Soroka-Letkiewicz jest miłym i kulturalnym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe podejście do pacjenta i jakość usług oraz ciepły wystrój. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta terminach. Dentysta na ogół zajmuje się ogólną stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, estetyką, np. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne również decyduje o planie leczenia, co daje doskonałe efekty. Szukasz świetnego dentysty świetnie znalazłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Bożena Soroka-Letkiewicz przyjmuje w gabinecie Gabinety Stomatologiczne Dentus, przy ul. Startowa 1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg)
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Grzegorz Michalski chirurg, Lidia Łepska internista, Maria Prośba-Mackiewicz stomatolog, Maria Wolańska okulista, Krystian Paczkowski internista, Andrzej Zapaśnik internista, Wiesław Kryda neurolog, Zbigniew Kibort stomatolog, Rafał Curyło ortopeda, Magdalena Szymańska internista, Barbara Skwarło internista, Ewa Ryć-Jurkiewicz lekarz medycyny pracy, Jadwiga Wiśniewska lekarz medycyny pracy, Waldemar Przybyła homeopata, Katarzyna Poławska laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza