Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Bożena Mospan

Specjalizacje:

Internista, Diabetolog

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu dają we znaki alarmujące sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Bożena Mospan jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi chorobami, które lekarz Bożena Mospan diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Bożena Mospan zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Zielona Góra (woj. lubuskie), Bożena Mospan przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Specjalistyczny Oko, pod adresem ul. Wazów 42. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diabetolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięZielona Góra - znani lekarze

Mieczysław Wender neurolog, Wioletta Mącznik logopeda, Bożena Tatarynowicz lekarz rodzinny, Sędzisław Matusewicz laryngolog, Iwona Sozańska stomatolog, Hanna Brudzińska lekarz medycyny pracy, Bronisława Sandecka dermatolog, Katarzyna Taberska fizjoterapeuta, Teresa Jurak ginekolog, Marek Mrówczyński weterynarz, Ewa Łasowska pediatra, Stanisław Zielewski onkolog, Bronisław Górski chirurg, Janina Grzywacz diabetolog, Honorata Ruban psycholog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Zielona Góra?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza