Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Bożena Miksza
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Bożena Miksza

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 37
Ostatnie 7 dni 289
Odsłon w zeszłym miesiącu 1327
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu doskwierają Ci niepokojące bodźce w Twoim ciele? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Bożena Miksza jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi schorzeniami, które lekarz Bożena Miksza diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Bożena Miksza zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Bożena Miksza przyjmuje w gabinecie Nowy Szpital w Świebodzinie, przy ul. Młyńska 6. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Super lekarz, super człowiek. Polecam. G.Wysocki

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Świebodzin - znani lekarze

Ireneusz Sidorowicz okulista, Agnieszka Ziemecka laryngolog, Zbigniew Grochocki chirurg, Marek Smółka biegły sądowy, Elżbieta Horaczuk-Januszewska pulmonolog, Anna Drozdowska okulista, Piotr Kłopocki stomatolog, Bogdan Michalski psychiatra, Paweł Polański położna, położnik, Barbara Janeczko lekarz rodzinny, Paweł Ryske anestezjolog, Włodzimierz Rosada lekarz rodzinny, Tomasz Ślusarczyk internista, Adam Mikołajczak anestezjolog, Marek Patalan internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza