Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Bożena Kuc
średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz dentysta Bożena Kuc

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 392
Odsłon w zeszłym miesiącu 1687

O lekarzu

Witamy na profilu. Dokucza Ci ból zębów lub dziąseł? A może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest iść na ochronny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Bożena Kuc leczy wszystkie pokolenia w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Bożena Kuc jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się przyjazna atmosfera oraz brak stresu podczas zabiegu. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Dentysta zajmuje się wszechstronną opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, profilaktyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem wielu innych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne także decyduje o metodzie leczenia, co daje kojące efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa doskonale wyszukałeś! W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Bożena Kuc przyjmuje w gabinecie Gabinet stomatologiczny, adres: ul. Startowa 21B Lok. 3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Najwyższy poziom usług. Jestem wieloletnią pacjentką dr. Kuc, delikatna, przemiła i rzeczowa. , pacjent nie siedzi na fotelu przerażony, Pani doktor dokładnie tłumaczy co robi. Jeżli szukasz fantastycznego dentysty, to właśnie znalazłeś/aś. Szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od wielu lat jestem pacjentką Pani Doktor i nie wyobrażam sobie innej dentystki. Pani doktor wykonuje swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem, "walczy" o każdy ząb. Ma wspaniałe podejście do pacjenta i dzięki temu na wizyty przychodzę bez nerwów i paniki. Dziękuję, pani Bożenko.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Maria Kucharska-Kulwikowska pediatra, Adriana Zielińska-Nieznalska lekarz medycyny pracy, Adam Szarszewski pediatra, Jerzy Szczap położna, położnik, Andrzej Szymeczko internista, Zdzisława Smarzak-Bożyk internista, Marzena Mokwa-Krupowies ortodonta, Ewa Jagielska-Barska stomatolog, Edward Iwaszkiewicz lekarz rodzinny, Iwona Zamorska-Kozłowska gastrolog, Marek Tomaszewski kardiolog, Elżbieta Cichowska dermatolog, Joanna Waszkuć-Golonko internista, Adam Borostowsk internista, Bogumiła Cynowska pulmonolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza