Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Bożena Czerniakowska-Lewandowska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 363
Odsłon w zeszłym miesiącu 1584
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Doskwiera Ci ból zębów? A może chcesz mieć zdrowe zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, wskazane jest iść na ochronny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Bożena Czerniakowska-Lewandowska leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii estetycznej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Bożena Czerniakowska-Lewandowska jest miłym i kulturalnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest kluczowe dokładność leczenia oraz jakość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog ogólną opieką stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, estetyką, między innymi uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów również wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o odpowiednim planie leczenia, co gwarantuje trwałe efekty. Szukasz świetnego stomatologa świetnie znalazłeś. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Bożena Czerniakowska-Lewandowska przyjmuje w gabinecie Centrum Medyczne Nasze Zdrowie, ul. Górnośląska 4A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Krystyna Lizak stomatolog, Małgorzata Lipińska stomatolog, Małgorzata Wisłowska internista, Maria Błaszczyk-Kostanecka dermatolog, Bogusław Purchała stomatolog, Renata Stawicka-Wychowańska stomatolog, Katarzyna Baumgart chirurg, Janina Kamińska dermatolog, Joanna Ostrowska patomorfolog, Alina Urbańczyk-Łysienia fizjoterapeuta, Agnieszka Meszaros radiolog, Tadeusz Pawełas gastrolog, Marta Wysocka-Mincewicz pediatra, Agata Gerwel laryngolog, Katarzyna Zielińska fizjoterapeuta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza