Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Bogusława Czarnowska,
średnia 5.00 z 8 opinii

lekarz dentysta Bogusława Czarnowska


O lekarzu

Kiedy w 1988 roku ukończyłam studia na wydziale stomatologicznym Akademii Medycznej w Białymstoku, nie sądziłam, że będę prowadziła jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w kraju. Nawet gdy w 1992 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w dziedzinie stomatologii ogólnej, ani wtedy, gdy w 1998 obroniłam specjalizację II stopania w zakresie paradontologii. Swój pierwszy gabinet otworzyłam w 1992. W 2001 roku zdecydowałam się na otworzenie NZOZ CZAR-DENT i finalnie na stworzenie Centrum Implantologii i Stomatologii CZAR-DENT oraz Centrum Stomatologii i Periodontologii CZAR-DENT.

Dziś mogę poszczycić się nie tylko gabinetami będącymi w ścisłej czołówce najlepszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w Polsce, ale przede wszystkim tym, że współpracuję z naprawdę świetnym zespołem, tym, że pracuję w gronie specjalistów.

Osobiście nigdy nie przestałam się dokształcać. Stomatologia, protetyka, implantologia i periodontologia rozwijają się tak dynamicznie, że nie można pozwolić sobie na chwilę oddechu. Posiadam m.in. dyplom prestiżowego programu "Master in Implant Dentistry" wydanego przez Kalifornijski Uuniwersytet (University of California, UCLA). Na bieżąco i cyklicznie biorę udział w ekskluzywnych praktycznych szkoleniach wg prof. Markus'a Hurzeler'a.

Jestem platynowym członkiem Global Institute for Dental Education. Należę także do Polskiego Stowarzyszenia Stomatologów oraz Sekcji Paradontologii Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg stomatologiczny)
wizyta lekarska (periodontolog)
wizyta lekarska (protetyk stomatologiczny)
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 8

|

Średnia Ocen: 5

Cudowna lekarz. Jako jedyna podjęła się próby leczenia, bo popłakałam się prosząc o pomoc. Wiem jakie jest ryzyko. Wszystko doktor wytłumaczyła mi tak jak dziecku. Powoli, cierpliwie. Nawet rysowała tak, bym zrozumiała, gdzie jest mój problem dokładnie. Wiem na czym polega leczenie i wiem, że będzie długotrwałe. Dziękuję bardzo za Pani czas i Pani serdeczność!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Staranna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami, delikatna, bardzo, ale to bardzo dokładna, cierpliwa, empatyczna, energiczna, dbająca o każdy szczegół, z wyrafinowanym zmysłem estetycznym, nowoczesna, inspirująca, motywująca, kojąca, dbająca, elektryzująca pozytywnie, wyrozumiała, zabiegana, opiekuńcza... w sumie mogłabym tak bez końca. A jednym słowem podsumowania jest: POLECAM

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Deklasuje wszystkich specjalistów, u których byłem do tej pory. Nokaut jeszcze przed gongiem! Tym, co potrafi, czym dysponuje sprzętowo, jak rozmawia i tłumaczy! Formalnie i oficjalnie sugeruję zmienić swoich dentystów na dr Czarnowską, ale dopiero gdzieś za około 7 miesięcy - kiedy ja skończę leczenie!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie lubię i nigdy nie polubię chodzenia do dentystów, ale jeżeli już ktoś ma się grzebać w mojej "jamie ustnej" - niech robi to dobrze - dlatego jestem pacjentem dr Czarnowskiej! Profesorka z najwyższej półki! Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

To była moja pierwsza wizyta od chyba 5 lat u dentysty i tylko przypadek chciał, że trafiłem akurat do tej pani doktor. Zawsze cieszyłem się dobrymi zębami, aż nagle zaczął mnie jeden boleć. Bałem się, że to objaw już ostateczny i reszcie zębów też już coś dolega. Okazało się jednak, że faktycznie mam bardzo dobre zęby i to nie ząb, a rana na dziąśle dawała takie dolegliwości. A więc wniosek jest taki, ze doktor podchodzi do pacjenta nie jak do skarbonki i nie stara się wyciągnąć kasy, wynajdując nieistniejące problemy. Brawo! Uczciwością zyskała Pani moją sympatię!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trudno mi fachowo oceniać pracę, bo nie jestem stomatologiem, ale wiem natomiast, że w Czardencie czułam się dobrze, a lekarz (dr Czarnowska) wydała mi się osobą nie tylko fachową, ale też bardzo uprzejmą i sympatyczną. Coraz rzadziej spotyka się w różnych miejscach takich ludzi, którzy łączą w sobie te dwie cechy. Chciałabym więc podziękować doktor i chciałabym polecić gabinet, bo naprawdę warto dla zdrowia nie tylko zębów, ale też zdrowia psychicznego! Całusy!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Konkretnie, prawie przyjemnie i na temat - tak można opisać w kilku słowach moją pierwszą wizytę w gabinecie. Został mi przedstawiony wariantowy plan leczenia uwzględniający kilka rozwiązań - od tych najdroższych i najefektywniejszych, po te tańsze, ukierunkowane na kompromis. Jestem zadowolony z pierwszej wizyty. Zdiagnozowano mnie jak jeszcze nigdy dotąd. Dr Czarnowska pokazała problemy, dokładnie wytłumaczyła, jakie mogą być skutki zaniechania leczenia i jakie efekty mogłaby osiągnąć, gdybym się zdecydował usiąść na fotel w gabinecie. Co do samego leczenia - wypowiem się po kilku wizytach, ale myślę, że jeżeli chodzi o diagnostykę - jest to miejsce, które warto odwiedzić!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trafiłem do dr Czarnowskiej z polecenia mojego stomatologa ,na leczenie perio. I tak mi się spodobało (leczenie było nie tylko skuteczne, ale też prowadzone naprawdę na innym poziomie, dotychczas mi nieznanym), że chciałem się przenieść do Czar-Dent. Doktor jednak stwierdziła, że mój dotychczasowy dentysta naprawdę dobrze leczy i jeżeli nie mam żadnych do niego zastrzeżeń - powinienem zostać u niego. I tu mnie zaskoczyła. Idąc do Czar-Dentu myślałem, że jako prywatna firma będą chcieli wydrzeć każdy grosz, ale tu zadziałała zwykła ludzka poczciwość. Zrobiła to, co powinna i z podziękowaniem i pozdrowieniami dla mnie i mojego lekarza, pożegnała się ze mną. Szacunek Pani Doktor Dariusz Walczewski - ten z siwą bródką.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Białystok - znani lekarzeSzukasz periodontologa z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza