Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Bartłomiej Rawski,
średnia 5.00 z 12 opinii

dr Bartłomiej Rawski


Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (diagnosta)
wizyta lekarska (lekarz chorób zakaźnych)
wizyta lekarska (radiolog)

Konsultacja medyczna z zakresu profilaktyki podróży, dla osób wyjeżdżających w krajów strefy subtropikalnej i tropikalnej. Możliwość telekonsultacji.

Konsultacja medyczna z zakresu profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz wzmacniania zdrowia. Możliwość telekonsultacji.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 12

|

Średnia Ocen: 5

Byłam na densytometrii ze względu na trwające od wielu tygodni bóle kości. Udało mi się umówić w bardzo krótkim czasie, nawet miałam wrażenie, że pani rejestratorka znalazła dla mnie dodatkowy termin ze względu na moje dolegliwości. Lekarz bardzo fachowy, zaczął od wywiadu medycznego i wykonał bardzo szczegółowo badanie. Na bieżąco informował mnie w zrozumiałych słowach, rozmawiał o leczeniu. Badanie przeprowadzone przez Bartłomieja Rawskiego w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na koniec badania otrzymałam wyczerpujący opis i zdjęcia. Bardzo polecam doktora Rawskiego, jest specjalistą przez wielkie "S". Grzeczny, kulturalny, empatyczny, a zarazem posiada ogromną wiedzę medyczną. Polecam wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wizyta u epidemiologa Pana Rawskiego przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor ma dużo empatii dla starszego człowieka, a przy tym pełen profesjonalizm świadczonych usług. Od kilku lat borykam się z dużym niedoborem witaminy D. Żaden z dotychczasowych lekarzy: rodzinny, endokrynolog, reumatolog czy internista, nie potrafili wyrównać mi tego niedoboru. Dopiero pomógł mi dr Rawski. Zebrał dokładny wywiad, zlecił odpowiednie badania i zalecił odpowiednią suplementację. Po trzech miesiącach stosowania się do zaleceń, badanie kontrolne poziomu witaminy D wykazało poprawę z 9 na 46. Kolejne z kolei wykazało wynik 62. Wg doktora optymalny poziom. Ja osobiście czuje się dobrze, czuje poprawę zarówno fizyczna jak i psychiczna. Bardzo dziękuje za pomoc. Będę regularnie korzystał z konsultacji u doktora. Polecam wszystkim bo takich specjalistów z taka widza i wyczuciem jest mało.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Serdecznie polecam usługi Gabinety Lekraskie Osteoporosis. Bartłomiej Rawski to radiolog konkretny, wnikliwy i z bardzo fajnym podejściem do starszego pacjenta. Od telefonu do rejestracji aż do końca wizyty czuliśmy się zaopiekowani przez profesjonalistę najwyższej klasy. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Trafiałam do Przychodni Osteoporosis z powodu potrzeby pilnego badania densytometrii m. Udało mi się otrzymać szybko wolny termin. Badanie przeprowadził dr Bartłomiej Rawski. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny młody człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Badanie i opis bardzo szczegółowe i rzetelne z zaleceniami co mam dalej robić. Z pewnością nie raz skorzystam z usług tego wspaniałego doktora. Polecam innym. Godny zaufania specjalista.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny epidemiolog-profilaktyk oraz radiodiagnosta. Byłem już trzeci raz na badaniu oraz konsultacji profilaktycznej w Przychodni Osteoporosis w Gdańsku u Pana Bartłomieja Rawskiego. Wszystko wytłumaczył spokojnie, skrupulatnie i zrozumiale dla zwykłego pacjenta, zarówno jeśli chodzi o badanie jak i konsultację z zaleceniami. Wyniki z badania na badanie mi się poprawiają. Sam czuję się lepiej też. Dr. jest świetnym człowiekiem i specjalistą z ogromnymi pokładami empatii dla pacjenta-seniora, z duża wiedzą medyczna. Polecam wszystkim. Jeśli chodzi o usługi z zakresu osteoporozy, zwłaszcza densytometria i profilaktyka to tylko Przychodnia Osteoporosis w Gdańsku i dr. Bartłomiej Rawski.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Chciałam serdecznie podziękować Bartłomiejowi Rawskiemu za badanie oraz konsultację. Bardzo miły, życzliwy z dużą widzą. Wszystko tłumaczy dokładnie i zrozumiale. Odpowiada wyczerpująco na pytania i poświęca tyle czasu pacjentowi ile pacjent potrzebuję. Polecam wszystkim. Oby więcej takich doktorow w Polsce. Godny zaufania.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Chciałam serdecznie podziękować Bartłomiejowi Rawskiemu w imieniu mojej Mamy oraz swoim. Obie skorzystałyśmy z usług Bartłomieja Rawskiego. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego usposobienia oraz wiedzy medycznej. Badanie densytometryczne przebiegło szybko i sprawnie. Po badaniu wytłumaczył Nam wszystko dokładnie i zrozumiale dla zwykłego pacjenta. Jednocześnie skorzystałyśmy z konsultacji profilaktycznej, która również była rzeczowa i wyczerpująca. Doktor to świetny epidemiolog i radiolog. Jego wiedza jest ogromna a co najważniejsze umie ją przekazać pacjentowi. Bardzo dziękujemy doktorze. Polecamy wszystkim.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam wszystkim, którzy chcą rzetelnie przebadać się w kierunku osteoporozy oraz uzyskać konsultację epidemiologiczna z zakresu profilaktyki. Dr to świetny specjalista z duża wiedzą godny zaufania.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny epidemiolog i diagnosta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Miły i kulturalny. Godny zaufania i polecenie. Z pewnością będziemy stałymi pacjentami doktora.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam doktora Rawskiego wszystkim, którzy chcą przebadać się w kierunku osteoporozy. Atmosfera w gabinecie bardzo miła, człowiek zapomina o tym, że jest na badaniu. Po badaniu doktor szczegółowo omówił wynik i zalecił, co mam robić. Jest świetnym diagnostą. Dodatkowo doktor jest epidemiologiem i zajmuję się również konsultacjami epidemiologicznymi z zakresu profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz wzmacniania zdrowia. Mój wynik wskazywał na osteopenię, więc nie kwalifikowałam się do leczenia, ale właśnie do profilaktyki. Dr Rawski wytłumaczył mi wszystko dokładnie, zlecił badania oraz zalecił postępowanie. Po 3 tygodniach stosowania się do zaleceń czuję diametralną poprawę. Dziękuję, doktorze. Jestem Pana od ostatniej wizyty wierną pacjentką. Polecam wszystkim. Gody zaufania specjalista.

Odpowiedz lekarza:

Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam na badaniu i konsultacji u doktora. Bardzo sympatyczny młody człowiek z wielką wiedzą medyczną. Zastosowałam się do jego zaleceń i zamierzam udać się na kontrolną wizytę za 6 miesięcy, zaś na badanie kontrolne za rok. Godny zaufania i polecenia wszystkim.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry fachowiec. Jego zalecenia profilaktyczne, poparte duża wiedzą, bardzo pomogły mnie oraz mojej Mamie, za co bardzo dziękujemy Panu Bartłomiejowi. Z pewnością niejednokrotnie skorzystamy z jego usług. Polecam serdecznie.

Odpowiedz lekarza:

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz radiologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza