Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Bartłomiej Guzik

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 274
Odsłon w zeszłym miesiącu 1306
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od jakiegoś momentu dokuczają Ci niepokojące symptomy w Twoim ciele? Głowisz się, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Dr n. med. Bartłomiej Guzik jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi chorobami, które dr n. med. Bartłomiej Guzik diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się dr n. med. Bartłomiej Guzik zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Bartłomiej Guzik przyjmuje w gabinecie Kardiodent, pod adresem ul. Królewska 56. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, bardzo kompetentny, a przy tym podchodzący z sercem do pacjenta. Szybko i trafnie zdiagnozował mój przypadek, a zlecone leki przynoszą świetne rezultaty. Polecam każdemu

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłem na wizycie kilka dni temu i jestem zadowolony. Pan doktor Guzik odznaczył się wysokimi kompetencjami, fachowym podejściem. Całość przebiegła szybko i skutecznie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Sympatyczny lekarz, bardzo dobry w tym, co robi. Stawia trafną diagnozę i zleca skuteczną terapię. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Bogumiła Piórecka ortodonta, Piotr Jakimowski terapeuta, Karolina Babiuch stomatolog, Anna Napora-Krawiec okulista, Teresa Wróblewska internista, Marek Rzendkowski okulista, Monika Curyło psychiatra, Agnieszka Byrczek-Michalska internista, Elżbieta Żurkowska stomatolog, Kinga Malina-Novák stomatolog, Andrzej Miaśkiewicz ginekolog, Ewa Kuczyńska ortodonta, Jerzy Kurleto internista, Janusz Sroga chirurg, Krystyna Drabek stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza